Про себе

Я, Сергій Кондратьєв (Русов – творчій псевдонім), є дипломованим психологом, в першу чергу, когнітивного напрямку. Але, оскільки будь-яка людина за своєю природою і суттю є унікальною особистістю зі своїм неповторним досвідом і сприйняттям, мій підхід до кожного суто індивідуальним. Такий підхід в психології має назву: феноменологічний. Що стосується моїх статей, розміщених тут на сайті, і присвячених різним темам в багатьох областях психології, то вони вже пройшли апробацію в моєму Блозі на одному з кращих порталів, всього пострадянського простору: ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

А ще тут, на сайті, є окремий розділ який має назву «Віршологія», в якому я на особистому прикладі демонструю як можна, за допомогою рим, робити із мистецтва життя, а відповідно з життя – мистецтво! Для мене, взагалі, поезія – це гармонія форми і змісту.
Моя авторська сторінка на: стихи.ру

Та резюмуючи все, що я про себе зараз розповів, хочу підкреслити, що я людина яка постійно вчиться, та вдосконалюється. Бути асертивним, тобто здатним приймати власні відповідальні рішення, це для мене і є – бути Особистістю. Це те, чому я вже навчився. І своїм великим досвідом залюбки готовий поділитися з кожним.